Найпотужніша! Криворожанка Тетяна Давиденко завоювала Кубок України з багатоборства. Відео

17.09.19 - 15:40

Міцна і дужа! Спортсменка з Кривого Рогу Тетяна Давиденко перемогла на Всеукраїнських змаганнях із богатирського багатоборства.

Змагання відбувалися 14 вересня на площі Перемоги в Лисичанську Луганської області.

Серед учасників були чоловіки і 3 жінки.

Кожен спортсмен обирав для себе вид вправ і вагову категорію. Змагалися у дисциплінах: станова тяга, присідання, богатирська колода, естафети.

На Кубку України з богатирського багатоборства наша потужна землячка посіла 1 місце (U63).

"Вересень видався насиченим на перемоги", - поділилась враженнями спортсменка на своїй сторінці у фейсбук.

Як ми раніше писали, 7 вересня в Литві відбувся чемпіонат світу SBD World loglift Championship. Тетяна Давиденко завоювала звання чемпіонки світу з підняття колоди.

Фото і відео зі сторінки Тетяни Давиденко.