Найвідповідальніший. Криворізькі випускники склали ЗНО з української мови та літератури

ОСВІТА
23.05.19 - 16:53 424

Майже 350 тисяч абітурієнтів по всій Україні сьогодні складали ЗНО з української мови та літератури. На виконання 58-ми завдань відводиться три години. Виконавши всі завдання можна набрати максимум 104 бали.

Тестування з української мови та літератури – обов’язкове для всіх українських закладів освіти.

 

Пункт ЗНО на Криворізькому факультеті Одеської юридичної академії цього року працює перший раз. Але умови для проведення тестування відповідають всім вимогам. 

 

«Пункт повністю укомплектований персоналом, який складається із науково-педагогічних та педагогічних кадрів. На пункт прибула медичний лікар, яка у випадку форс-мажорних обставин може надати кваліфіковану допомогу. Також є представник поліції охорони, який забезпечує громадський порядок», – розповідає уповноважена особа Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Іонко.

 

«Ми проводимо ЗНО з чотирьох предметів», – зазначив в. о. декана Криворізького факультету НУ «ОЮА» Віталій Залужний.

 

Після 10:00 пункт ЗНО відкрив двері для потенційних абітурієнтів. За стандартом, у випускників перевірили документи і попередили про заборонені речі. Перед початком іспиту у присутності спостерігачів відкрили коробки із завданнями. А рівно о 10:50 двері аудиторій зачинилися. Ближче до 14:00 з аудиторій почали виходити ті, хто здав іспит першими.

 

«Було важкувато, деякі відповіді просто навмання ставила, оскільки не знала їх. З української літератури відповіла краще. Але якщо повторювати, вчити, то не важко», – діляться випускники.

 

З близько 300-т зареєстрованих на цьому пункті ЗНО не з’явилося на тестування всього 6.

 

«Якщо в особи була поважна причина, ця дитина подає інформацію до Дніпропетровського регіонального центру, її вносять у списки для здачі ЗНО з української мови та літератури на додатковій сесії», – пояснила помічник відповідального за пункт проведення ЗНО Наталія Барабаш.

 

Наступний іспит – 27 травня, але відбудеться він у Дніпрі. Складатимуть іспанську, французьку та німецьку мови.

 

Як ми раніше повідомляли, 21 травня криворізькі випускники склали тестування з математики.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: