Найзатребуваніші в Україні - медики, вірусологи і кур’єри

АКТУАЛЬНО
31.03.20 - 15:38

З моменту запровадження карантину, на ринку праці України кількість пропозицій щодо роботи в сфері медицини зросла вдвічі, і ця сфера вперше увійшла у ТОП-10 за популярністю.

Такі дані наводять в дослідженні кадрового порталу hh.ua/grc.

 

Крім того, з 12 березня відбулися такі зміни на ринку праці, як збільшення частки вакансій, спрямованих на пошук фахівців у профсферах «IT», «Бухгалтерія», «Банки» та «Медицина». А популярність таких профсфер, як «Продажі», «Адміністративний персонал», «Виробництво», «Транспорт» та «Початок кар'єри», впала. До того ж, із ТОП-10 профсфер за кількістю вакансій зник «Робочий персонал», і кількість вакансій знизилася на 9%. 

 

«Збільшився сегмент кур'єрської доставки. Відтак, зросла потреба роботодавців у кур'єрах, пакувальниках, операторах служби підтримки, водіях і так далі. Однак, з огляду на те, що попит з боку здобувачів на подібні роботи завжди був досить високий, кадрового дефіциту за цими спеціальностями не спостерігається», - повідомляють у дослідженні.

 

З'явилися і певні «спеціалізовані» вакансії. Наприклад, особистого і корпоративного вірусолога-контролера коронавірусу, фахівця з охорони праці та промислової безпеки, агента з продажу юридичних послуг для компаній, які постраждали від пандемії (антикризовий пакет).

 

В цілому, попит наразі зберігає структуру початку року: в ТОПі за кількістю вакансій «IT», «Продажі», «Маркетинг».

 

Джерело - УНІАН.

 

Інфографіка з сайту hh.ua/grc.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: