Не до жартів! Платформа YouTube заборонила небезпечні для життя пранки та челенджі

АКТУАЛЬНО
17.01.19 - 13:04

До такого кроку платформу підштовхнули різноманітні "виклики", які деколи закінчуються каліцтвом або смертю. На відеоплатформі, яка належить Google, заявили, що такому контенту "немає місця на YouTube”. – ВВС Україна.

"YouTube став домівкою для багатьох улюблених вірусних викликів і розіграшів. Тим не менше, ми завжди стежили за тим, щоб смішне не перетинало межу та не ставало шкідливим або небезпечним", - йдеться у повідомленні, яке додали в розділ поширених запитань.

 

Відтепер на сайті під забороною розіграші, які можуть призвести до фізичного чи психічного травмування, особливо дітей.

 

Нові правила з'явилися у відповідь на кілька минулих завдань.

 

Так у минулому році Американська асоціація центрів контролю отрути повідомила про сплеск зареєстрованих випадків захворювання від прийому миючого засобу після популярного "челенджу", завданням якого було їсти капсули, що містять пральний порошок.

Останній із "викликів", що набуває популярності - це так званий Bird Box Challenge. Це флешмоб, що створили завдяки сюжету американського фільму жахів "Пташиний короб". Наслідуючи фільм, люди намагаються робити повсякденні справи з зав’язаними очима. Вже відомо принаймні про одного учасника флешмобу, який таким чином потрапив в автомобільну аварію.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: