Не паліть траву! Вогнеборці Дніпропетровщині ліквідували 18 пожеж і врятували сову

ПОЖЕЖА
27.02.20 - 9:25

На Дніпропетровщині протягом доби ліквідовано 18 пожеж в екосистемах.

У ці вітряні дні на території Дніпропетровської області надзвичайно зросла кількість пожеж в екосистемах, - кажуть у ДСНС.

 

Лише протягом доби, 26 лютого, вогнеборці загасили 18 займань сухої рослинності на площі близько 19 га.

 

Суха трава та очерет горіли у містах Дніпро та Марганець, Петриківському, Дніпровському, Криничанському та Верхньодніпровському районах.

 

Під час ліквідації займання сухої трави та очерету по вулиці Івана Виговського у Самарському районі Дніпра, вогнеборці врятували від загибелі сову, яка не змогла самостійно злетіти та покинути задимлену територію.

 

"Прикро, та завжди є люди, які не усвідомлюють важливості вимог пожежної безпеки та ігнорують слова рятувальників, завдаючи своїми діями непоправної шкоди природі, - кажуть ДСНСники. - Чи замислюються вони, бодай на мить, коли підпалюють суху рослинність чи сміття? Адже при трав’яній пожежі гинуть практично усі живі істоти, що мешкають у траві та на поверхні ґрунту. Гине корисна мікрофлора, яка допомагає рослинам протистояти хворобам. Їдкий дим також наносить пряму шкоду й здоров’ю людини, бо трав’яні пожежі є одним із головних джерел викидів в атмосферу вуглекислого газу".

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: