Не підпалюйте траву і не кидайте недопалки! У Кривому Розі гасили 16 пожеж

ПОЖЕЖА
12.09.19 - 14:21

Спекотна погода призводить до підвищення класу пожежонебезпеки, збільшується небезпека виникнення пожеж в екосистемах, на присадибних ділянках та в лісі.

За минулу добу у Кривому Розі у природних екосистемах виникло 16 пожеж площею 6 га. Найпоширеніші пожежі в екосистемах - це трав'яні підпали, - кажуть у ДСНС.

 

У більшості випадків причиною загорянь є людський чинник. Громадяни спалюють сміття і суху траву на своїх городах і присадибних ділянках, а діти підпалюють траву біля доріг і на пустирях.

 

Трава швидко висихає на сонці і легко спалахує від будь-якої іскри. Її горіння швидко поширюється, особливо у вітряні дні. Горіння стерні та сухої трави - процес некерований.

 

Все це призводить до серйозних пожеж, і під загрозою може опинитися чиєсь життя та житло.

 

Під час горіння стерні, сміття та інших відходів в атмосферу виділяється величезна кількість небезпечних речовин, які отруюють навколишнє середовище.

 

Рятувальники Кривого Рогу нагадують, що причиною виникнення пожежі в лісі чи в екосистемах може бути маленький недопалок, а натомість, щоб боротися з вогнем, необхідні значні людські та матеріальні ресурси.

 

Раніше ми писали, куди треба звертатись, якщо ваші сусіди спалюють сміття.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: