Не платив аліменти. На Дніпропетровщині батька п’ятьох дітей засудили до умовного терміну як ухилянта

ВІЙСЬКОВІ
23.05.24 - 11:19

На Дніпропетровщині батька п’ятьох дітей засудили до умовного терміну як ухилянта. В матеріалах судового реєстру йдеться, що цей чоловік працює трактористом і має п’ятьох дітей, з якими разом не проживає. 14 лютого 2024 року він прибув до ТЦК, де його направили на проходження військово-лікарської комісії. Чоловіка визнали придатним до служби.

Як багатодітний батько, він мав право на відстрочку від мобілізації. Представники ТЦК попросили принесли довідку, яка підтвердить, що батько справно сплачував аліменти на дітей. Але чоловік мав заборгованість, тож вирішив підробити довідку державної виконавчої служби. Вдома він самотужки виготовив документ, у якому йшлося про відсутність боргів зі сплати допомоги на дітей. 

 

Фейковий папірець військовозов’язаний приніс до ТЦК, але там одразу виявили грубу підробку. 

 

Під час суду ухилянт визнав свою провину і погасив заборгованість. Судді не відправили його за ґрати, але покарали умовним терміном. 

 

«Умовний термін призначено, бо це не демотивує інших осіб, які підлягають мобілізації, не створює в очах громадян та суспільства негативне враження безладдя та безкарності, не знижує рівень військової дисципліни і боєздатність підрозділів ЗСУ», - зауважили у матеріалах суду.

 

Нагадаємо, згідно з новим законом, багатодітні батьки, що мають заборгованість з аліментів від трьох місяців, позбавлені права на відстрочку від мобілізації.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: