Не заплатиш за воду – не поїдеш! Суд відібрав автівку у боржника «Кривбасводоканалу»

КОМУНАЛКА
09.09.19 - 15:43

Мешканець будинку по вулиці Вадима Гурова накопичив перед «Кривбасводоканалом» борг у сумі більше 14,5 тисячі гривень. Підприємство звернулось до суду і автомобіль у боржника забрали, - розповіли у пресслужбі водоканалу.

«Кривбасводоканал» продовжує відстоювати власні права та інтереси сумлінних споживачів – звертатись до суду за стягненням боргів з неплатників. І як показує практика – закон на стороні комунальників.

 

Чоловік накопичив борг у сумі більше 14,5 тисячі і не поспішав платити, тому представники підприємства звернулись до суду. Служителі Феміди постановили, що рухоме майно боржника буде оголошено у розшук.

 

Поліція знайшла авто неплатника аж у Запоріжжі, забрала його і передала на відповідальне зберігання на платний штрафмайданчик. 

 

Тепер, щоб скористатися своєю машиною, власнику доведеться не тільки сплатити борг за воду, а й суми штрафів за перебування авто на майданчику. 

 

На підприємстві наголошують, що будуть продовжувати вести активну діяльність з повернення боргів для залучення коштів на реалізацію важливих проєктів.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: