Небезпечні діжки? Поліція Кривого Рогу проводить перевірку за фактом госпіталізації 4 працівників ІнГЗК

ПОДІЯ
28.03.19 - 12:59

Поліція Кривого Рогу проводить перевірку за фактом госпіталізації 4 працівників ПрАТ "Інгулецький ГЗК", - повідомляє КВП.

23 березня слідчі Інгулецького відділення поліції внесли відомості до ЄРДР за ст. 239 КК України (забруднення або псування земель) за фактом виявлення ємкостей з невідомою речовиною посеред поля.

Ємкості оглянули, відібрали зразки для експертного дослідження. 26 березня їх передали на зберігання ПрАТ «ІнГЗК». На сьогодні досудове розслідування триває.

 

Нагадаємо, днями чотири працівники спецскладів Інгулецького ГЗК відчули себе зле й були шпиталізовані до медичного закладу. 

Начальник відділу зв'язків з громадськістю ТОВ "Метінвест" Олена Бутенко прокоментувала подію журналістам ТРК "Рудана":

 

"Кілька днів тому на території мікрорайону Інгулець місцеві жителі виявили діжки з невідомою речовиною.

На місце викликали правоохоронців, службу ДСНС. Для експертної допомоги залучили фахівців ІнГЗК, оскільки на комбінаті є спеціалізована лабораторія.

Дослідження підтвердили, що в діжках знаходиться малонебезпечний реагент для збагачення руди.

 

Для з'ясування обставин події, на прохання поліції, виявлені ємкості доставили на спецсклади ІнГЗК з закритим доступом для сторонніх осіб.

 

Та вже наступного дня чотири працівники складу відчули нездужання. Людей шпиталізували до міської лікарні №17. Їх стан - задовільний, здоров'ю нічого не загрожує.

 

На підприємстві створена спеціальна комісія для з'ясування обставин події".

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: