Небезпечний недогляд. У якому стані дворічна дівчинка, яка випала з балкону в Кривому Розі?

КОМЕНТАР
15.07.20 - 15:37

Позавчора у Металургійному районі трапився нещасний випадок – дворічна дитина випала з балкона другого поверху будинку на вул. Нахімова. Це вже четвертий такий інцидент упродовж останнього тижня і сьомий у місті від початку року.

Той день можна назвати ще одним днем народження для маленької пацієнтки 8-ої лікарні. Зараз життя крихітної дівчинки – у безпеці. Попереду чекає період реабілітації та відновлення.

 

«Дитину ушпиталили до дитячого реанімаційного відділення, де провели ряд діагностичних процедур, знімків і обстежень. Наразі дівчинку перевели до травматологічного відділення. Стан дитини – задовільний», - розповів нам медичний директор міської лікарні №8 Андрій Григоренко.

 

Такі нещасні випадки - болюча проблема літньої пори. Але такої, як цьогоріч, кількості падінь дітей із вікон медики не пам'ятають.

 

«Дітки віком від 2-х до 5-ти років потрапляють до нас після падіння з висоти. Хто з другого, хто з першого поверху. На щастя, усі діти - без тяжких ушкоджень. Стан у всіх, кого вже виписали, задовільний. Але хочу закликати батьків пильно наглядати за своєю малечею, вони несуть за неї відповідальність», - нагадав Андрій Григоренко.

 

Останній випадок, як бачимо, завершився відносним хепі-ендом. Та поліція вже з’ясовує, як усе сталося і чому батьки недогледіли свою дитину.

 

«З’ясовуємо всі обставини події. Також приймаємо рішення про притягнення до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків, передбаченого ст. 184 Кодексу України про адмінправопорушення», - прокоментувала інспекторка відділу моніторингу КВП Оксана Лєсонєн.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: