Нескорені. Ветерани АТО з тяжкими пораненнями здолали Марафон морської піхоти у США

        Одинадцятеро наших хлопців змагалися з 27 тисячами учасників із різних країн світу та змогли показати гідний результат, - повідомляє Фонд "Повернися живим".

Українська команда виборола 10 медалей: п'ять у забігу на 10 км, чотири – у забігу на 42 км та одну у заїзді на 42 км на ручному велосипеді.

"Психологічно допомагало те, що відмітки на дистанції позначені у милях, а 6 миль бігти набагато легше, ніж 10 км. Я задоволений!" – каже один із учасників нашої збірної Юрій Дмитренко.

Навесні 2016 року 22-річний Юрій втратив на передовій ногу. Та це не зламало військового – він веде активний спосіб життя, подорожує та займається спортом.

Українська збірна мешкала на території літньої бази Морської піхоти США у Вірджинії. За словами Юрія Дмитренка, одне з найбільших вражень, окрім самого марафону, справив Музей Корпусу морської піхоти.

"Ми маємо безліч комплексів, музеїв та пам'яток, що написані мовою поразки. Від їх перегляду хочеться тільки рюмсати. Так і виховується майбутнє покоління. А потрібно віддавати данину нашим славним перемогам. У США навчилися показувати приклади мужності, написані кров'ю", – розповідає військовий.

P.S. Зверніть увагу на перше фото! Це наш Народний Герой Олександр Чалапчій. Сашко втратив на передовій обидві ноги вище колін, відкрив бізнес із переробки біопалива, не дав занепасти духом десяткам хлопців з ампутаціями, а тепер ще й виборов для України медаль на Марафоні морської піхоти США.