Невідомі побили екс-охоронця КП «Швидкісний трамвай», якого підозрюють у нападі на журналіста (ВІДЕО)

Учора, 19 липня, стало відомо про те, що під Кривим Рогом в Широківському районі побили екс-заступника начальника охорони КП «Швидкісний трамвай» Юрія Островського. Нагадаємо, колишнього працівника підприємства підозрюють в нападі на журналіста.

За попередньою версією Юрій Островський, який учора написав заяву про звільнення за власним бажанням, збирався виїхати до Криму, але невідомі громадяни перешкодили цьому.

Наразі у екс-заступника начальника КП «Швидкісний трамвай» зламані ребра і нога. Про це повідомляє інформаційний портал 0564.

Також у мережі з’явилось відеозвернення Юрія Островського.

«Я прошу пробачення у народу України. Я був вчора неправий. Я поважаю гідність українців. Я нічого не зробив для того, щоб Україна була не єдина. За вчорашнє прошу пробачення. Я готовий співпрацювати і допомагати. Готовий робити все, що від мене залежить, щоб Україна булу ціла, єдина і неушкоджена», -заявив Юрій Островський у відеозверненні.

Нагадаємо, через напад на журналіста поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 125 КК України (легкі тілесні ушкодження). Утім, за даними з поліції, справу можуть перекваліфікувати.