Новопризначений губернатор Дніпропетровщини відвідав поранених у лікарні ім. Мечникова

ОФІЦІЙНО
20.09.19 - 13:28

Новопризначений очільник Дніпропетровської області Олександр Бондаренко вперше побував у Музеї АТО та провідав поранених у лікарні Мечникова, - повідомляє пресслужба ОДА.

Новий губернатор здійснив візит до обласної лікарні ім. Мечникова, яка від початку війни рятує поранених із передової. 

 

Він навідав бійців у реанімації, побажав хлопцям здоров’я, сил і якнайшвидшого одужання.

 

За п’ять років війни дніпровська лікарня ім. Мечникова прийняла більш ніж 8 тисяч бійців.

 

Поранених сюди доставляли просто з передової – ґвинтокрилами, поїздами, «швидкими» та волонтерськими автівками.

 

«Наші медики врятували тисячі важкопоранених. Ставити на ноги бійців допомагає сучасне обладнання. Маємо новий томограф, ангеографічний комплекс, десять ендоскопічних стійок», – розповів заступник головного лікаря Юрій Скребець. - Зараз у лікарні медики допомагають одужати декільком бійцям – із важкими вогнепальними та осколковими вибуховими пораненнями".

 

Як ми писали, днями до медзакладу вертольотами доправили ще двох поранених вояків з Донбасу.

 

Як ми повідомляли, 15 серпня тут прооперували важкопораненого бійця родом із Кривого Рогу.
 

Олександр Бондаренко оглянув і дніпровський Музей АТО – скарбницю безцінних експонатів, що закарбували в історії сучасні події на сході країни. 

 

У залі пам’яті – майже 600 фотографій загиблих воїнів із Дніпропетровщини. Їхні улюблені шахи, листівка матері, книга, розтрощений кулями телефон. 

 

«Щороку Дніпропетровщина втрачає на цій війні сотні найкращих синів. Тільки за 8 місяців 2019-го на сході країни загинули понад 30 мешканців нашої області», – сказав голова Громадської ради при Дніпропетровській ОДА, АТОвець Олександр Мотрюк.

 

У кінозалі музею демонструють унікальний панорамний фільм про війну з російсським окупантом. Зображення передається одразу на чотири стіни, у форматі «360 градусів». 

 

«Фільм вразив, окремі моменти - дуже сильні. Він передає сум та гордість за наших Героїв. Музей АТО яскраво доводить, що насправді коїться на сході. Експонати свідчать про справжню, щиру любов мешканців Дніпропетровщини до рідної землі, країни. Дякую творцям за таку чудову роботу», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА.

 

Як ми писали, 14 вересня Президент України Володимир Зеленський перебував з робочим візитом у Дніпрі. Він представив там нового очільника Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка. 

 

 

 

 

Фото ДніпроОДА.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: