Новою локацією благотижня «Єднаймося заради Перемоги» сьогодні став Криворізький ботсад

БЛАГОДІЙНІСТЬ
13.04.24 - 15:25

Марафон «Сім тижнів, сім районів, сім пікапів» сьогодні перемістився до Криворізького ботанічного саду. Численні локації для його відвідувачі підготували громадські організації,  міські спортивні федерації , школи та позашкільні заклади Тернівського району.

«Міська акція зібрала у саду  тернівчан  і гостей району.  Вхід сьогодні сюди  за донати.  На численних локаціях парку можна навчитися грі в дартс, навичкам гірського туризму. Для дітей підготували «Веселі старти», - розповідає заступник голови Тернівської райради Віталій Ситнік.

 

Досить символічно, коли на фоні краси, яка зараз буяє в ботанічному, ми все рівно пам’ятаємо, що відбувається в країни, - вважає в.о. директора  криворізького ботанічного саду НАН Людмила Бойко.

 

 «Неймовірно гарно сьогодні у саду, квітують більшість колекційних рослин. Відтак закликаємо всіх поєднати приємне з корисним і долучитися до збору на користь ЗСУ», - звертається до криворіжців пані Людмила.

 

Обійти усі локації туристичного містечка, а головне взяти у них участь, знадобиться не одна година.

 

«Ми підготували  майстер-клас з плетіння вузлів, переправу по мотузці і слеклайн. Підходять до нас і батьки, і діти.  Пробують сили на всіх локаціях. Серед родзинок  - туристична фотозона, - показує своє господарство методист Центру туризму «Меридіан» Світлана Гусейнова.

 

У захваті від турлокацій  маленький Єгор.

 

«На всіх локаціях побував. Тому вважаю, що день у мене  був сьогодні чудовий», - каже хлопчина.

 

Все заради перемоги, заради наших воїнів, щоб був мир на землі, щоб закінчилась війна.  Ось для цього ми тут, ось для цього і донатять наші гості, - переконані тернівчани.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: