Новини Криворізького автовокзалу: ремонт асфальтного покриття та міжнародні рейси

СОЦІУМ
09.10.19 - 12:51 446

На Криворізькому автовокзалі відновлять асфальтне покриття та в’їзди до платформ. 

Крім того, для містян відкрилися нові рейси до українських міст та за кордон.

 

«З 1 жовтня заключено договори з криворізькою фірмою-підрядником, яка буде займатися реконструкцією дорожнього покриття на території вокзалу та автостанції на вулиці Лермонтова. Там уже почали реконструкцію. Сьогодні повинні приїхати з технікою і вже почати роботи тут, на Дніпровському шосе. Буде реконструкція ділянки в’їзду на автовокзал, платформи, де є нерівності асфальтного покриття, та виїзду. Тобто, всієї території», – зазначила начальниця автовокзалу Інна Мар’янченко.

 

Роботи планують завершити до кінця жовтня. На заваді можуть стати лише погодні умови.

 

«Зараз відновлено рейс «Кривий Ріг – Маріуполь», який курсує о 7:35 через день, на місто Бахмут Донецької області– о 8:15. Серед міст України пропонуємо рейси на Київ, Львів, Дніпро. З 26 серпня у нас відкрився новий рейс о 00:30 «Запоріжжя – Гожув», він йде через Кропивницький, Вінницю, Хмельницький, а також через польські міста Краків, Катовіце, Варшаву. Рейс «Кишенів – Харків» працює з середи по неділю о 23:40 та йде експресом», – додала Інна Мар'янченко.

 

Замовити квитки на потрібний рейс можна за телефоном автовокзалу 440-53-82. А на міжнародні рейси – у касира у першій міжнародній касі, без черги.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: