Новий графік криворізької «Візи». Як працюватимуть мобільні офіси у вересні

АКТУАЛЬНО
04.09.19 - 9:49

У вересні автомобілі-трансформери ЦНАПів «Віза» курсуватимуть за оновленим графіком. 

Нагадаємо, у зручних мобільних офісах можна оформити «пакетні послуги»: «Народження дитини», «Новий суб’єкт-новий об’єкт», «Втрата близької людини», «Розміщення зовнішньої реклами», «Втрата документів», «Зміна імені», «Оформлення документів спадкоємця», «Зміна місця проживання», «Розміщення пересувної тимчасової споруди під час проведення ярмарків». Мобільні офіси допоможуть зареєструвати нерухоме майно, бізнес, місце проживання; отримати відповідні довідки, фахові консультації з питань оформлення закордонних паспортів та паспортів громадянина України у вигляді ID-картки, консультації і послуги з призначення соціальних допомог і субсидій, здати документи на оформлення часткової компенсації (500 грн) вартості послуг з тепло-, водопостачання та водовідведення, житлово-комунального господарства.

 

 

Разом із адміністраторами, державними реєстраторами для криворіжців працюватимуть повноважні представники «Екоспецтранс», «Кривбасводоканал», Тернівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр)  Пенсійного фонду, Криворізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Також керівництво Державної міграційної служби у Дніпропетровській області розглядає питання щодо участі у виїзних прийомах мобільних офісів фахівців районних відділів ДМС.

 

Для того, щоб скористатися послугами «ВІЗИ МОБІЛЬНОЇ», можна звернутися на безкоштовну «гарячу лінію» Центру «Віза» 0-800-500-459;

 

до Центру адміністративних послуг «Віза» або його територіальних підрозділів, мобільного офісу;

 

на веб-портал Центру адміністративних послуг «Віза» https://viza.kr.gov.ua;

 

листом на електоронну пошту «Візи» : viza@kr.gov.ua (цілодобово).

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: