Нині розпочинається реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті

ОСВІТА
03.04.23 - 12:45

3 квітня розпочинається реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті (НМТ).  Триватиме вона до 3 травня. 

Український центр оцінювання якості освіти забезпечить її в безпаперовій формі. Аби створити персональні кабінети, вступникам потрібно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на вебсайті. Ця функція  активується одночасно з початком реєстрації. 

 

 

Щоб зареєструватися для участі в НМТ, вступнику потрібно самостійно створити персональний кабінет на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти та виконати в ньому такі дії:

- унести особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;

- завантажити в електронній формі сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;

- підтвердити бажання взяти участь у НМТ;

- надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру;

- сформувати Сертифікат НМТ 2023 року. 

 

Копії яких документів знадобляться для реєстрації? 

  1. паспортний документ або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ;
  2. документ, що підтверджує інформацію про освіту: довідка з місця навчання, яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 2023 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтво про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
  3. документ, що підтверджує внесену інформацію про  реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): картка платника податків або паспорт громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП.

 

Детальніше можна дізнатися на сайті 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: