О. Вілкул: Останні шкільні дзвоники та випускні бали – все це забрала війна у наших випускників, але мрії та плани на майбутнє ніхто у нашої молоді не відбере!

ВАЖЛИВО
02.07.22 - 14:54

Криворізькі заклади загальної середньої освіти випустили 3,5 тисячі випускників 11-х класів та 6358 дев’ятикласників. Серед 11-класників 241 учень нагороджений медалями «За високі досягнення у навчанні»: 183 випускника отримали – «золото» та 58 – «срібло».

30 червня начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул завітав на «воєнний» випускний до одного з криворізьких закладів та привітав юнаків і дівчат із   закінченням школи, отриманням сертифікатів та початком нового, дорослого етапу у їхньому житті, а також вручив кращим випускникам заслужені медалі.

 

«На превеликий жаль сьогодні ця подія і ваша важлива сходинка у житті проходять в умовах війни. Але я переконаний, що ми обов’язково вистоїмо, Україна обов’язково переможе і ваші наступні кроки у житті будуть відбуватися у процвітаючій, вільній, щасливій та успішній Україні. Звичний навчальний рік, останній шкільний дзвоник та випускний бал – все це у вас забрала війна. Але я впевнений -  мрії, бажання та плани ніхто і ніколи не зламає і не відбере! Нехай ваш майбутній вибір, ваша життєва дорога будуть цікавими та успішними.

 

Те, що у нашої молоді теж справжній криворізький характер і воля підтверджує те, що в найскладніших умовах одразу 241 випускник став медалістом. Дуже сподіваюсь, що коли ви закінчите вищі навчальні заклади, то свої знання та вміння ви застосуєте у рідному місті і разом будемо робити успішними наш Кривий Ріг, область та Україну!», - підкреслив Олександр Вілкул.

 

Під керівництвом Військової адміністрації Кривого Рогу освітні заклади з перших днів повномасштабної війни спрямували свою роботу на два «фронти»: з одного боку - у закладах освіти був чітко організований процес у дистанційному форматі, з іншого - заклади стали домівкою для евакуйованих жителів з Херсонської, Донецької, Луганської, Харківської та інших областей.

 

Крім того, криворізькі школи гостинно прийняли 1315 учнів-переселенців з різних регіонів України, де велися активні бойові дії. Також, для випускників 11-х класів була організована реєстрація на участь у національному мультипредметному тестуванні. Містом проведена підготовка з організації місць проведення тесту. Також,  організована видача свідоцтв про закінчення школи для випускників 9-х та 11-х класів з Херсонщини.

 

«Хочу сказати слова вдячності нашим вчителям, а також батькам, адже їх внесок в те, що ми сьогодні медалісти - неможливо переоцінити! Ми мріємо стати успішними незалежно від того, яку професію оберемо. Не будемо зупинятися, і навіть після закінчення вишу продовжуватимемо вчитися, працювати над тим, щоб бути кращими!» - сказав один із медалістів.

 

«Наші освітяни в складних умовах воєнного стану, протягом 2 семестру цього навчального року організували навчальний процес таким чином, щоб залучити усіх, хто залишився і хто вимушено виїхав з рідного міста та країни. Вчителі проводили уроки-онлайн, плели маскувальні сітки, готували їжу, збирали гуманітарну допомогу та забезпечували цілодобову роботу укриттів. До них долучалися учні та їх батьки. Криворіжці дуже згуртовані, організовані та дружні. Ми разом здолаємо ворога, кожен на своєму фронті, а наші діти будуть жити і розвиватися в мирній, могутній та незалежній державі! Разом працюємо на Перемогу!», - зазначила директорка департаменту освіти та науки Тетяна Кріпак.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: