Обережно! Шахраї під виглядом податківців виманюють гроші у підприємців

    Шахраї не перестають вигадувати все нові й нові схеми для видурювання грошей у довірливого населення. 

Цього разу в полі зору здирників опинилися підприємці. 

Один з відносно нових способів виманювання грошей у людей – дзвінки на мобільні телефони від псевдо-співробітників податкової служби.

Відбувається це таким чином. Зловмисники телефонують підприємцям з номера (066) 600 81 62. Представляються представниками фіксальної служби області та в категоричній формі вимагають, аби керівництво негайно зв’язалось з начальником податкової інспекції за вказаним номером мобільного. Зателефонувавши, керівник дізнається, що його підприємство нібито потрапило під приціл податківців, а отже незабаром нагряне перевірка. Звичайно, її можна уникнути, якщо певна сума коштів буде переказана на банківський рахунок. 

"Була у нас одна клієнтка, яка детально описала, як діє схема. Вона зателефонувала за вказаним номером і запитала: "З ким я розмовляю?" Їй відповіли: "Ну ви ж знаєте, кому телефонуєте". Далі шахраї розповідають, що підприємство потрапило до переліку об'єктів перевірки, але її можна уникнути. Якщо людина починає задавати багато запитань, контакт із нею припиняють", - пояснює заступник начальника Криворізької Південної ОДПІ Алла Талдонова.

У разі подібних випадків Головне управління ДФС у Дніпропетровській області радить телефонувати до фіскальної служби області за номерами (056) 374-31-64 та (0562) 47-59-49 або особисто звертатись за адресою: м. Дніпро, вул. Сімферопольська, 17-а.

Не потрапляйте на «гачок» шахраїв!