Обережно! У Покровському районі Кривого Рогу псевдоволонтери збирали кошти з громадян

Прикриваючись ім'ям народного депутата і загиблої від тяжкої хвороби дівчинки, за долею якої стежило все місто, псевдоволонтери збирали гроші з довірливих громадян.

У Покровському районі на мікрорайоні Зарічний шахраї у маніжках благодійного фонду Костянтина Павлова (народний депутат України від «Опозиційного блоку») начебто збирають кошти на лікування дівчинки, яка померла минулого тижня.

Так звані волонтери збирали кошти на лікування дворічної Поліни Шуліги, у якої лікарі знайшли пухлину головного мозку. Проте маленька дівчинка померла від страшної хвороби ще минулого тижня. 

Інформацію про шахраїв повідомила небайдужа громадянка. Запідозривши нечисте, вона одразу зателефонувала до поліції та повідомила про інцидент. На місце події до «благодійників» приїхали патрульні та слідчі Покровського відділення поліції.

Помічник народного депутата України Костянтина Павлова Олег Жицький прокоментував ситуацію. Він вважає, що в даному інциденті повинні уважно розібратися правоохоронні органи, оскільки у цьому випадку псевдоволонтери переступили не тільки межу закону, а й людської моралі.

«Ні про які збори коштів від городян, звісно, не може бути й мови. По-перше, благодійна діяльність народного депутата Костянтина Павлова здійснюється виключно за особистим зверненням громадян. Іншим напрямком цієї великої роботи є діяльність Фонду «Українська перспектива», в якому він разом з Олександром Вілкулом є співзасновником», - підкреслив Олег Жицький.

Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини псевдоволонтерської афери під нібито егідою благодійного фонду Костянтина Павлова.