Обгорілого працівника «АрселорМіттал Кривий Ріг» перевезли до опікового центру Дніпра

КОМЕНТАР
21.02.20 - 16:24

Учора в конвертерному цеху «АрселорМіттал Кривий Ріг» загорівся тепловоз. Повністю згоріла його кабіна. Постраждали двоє співробітників.

Як ми писали, 39-річний машиніст тепловоза отримав опіки сідниць, рук та ніг 2-го ступеня, а 38-річний міксеровий цеху – опіки спини 2-го ступеня. Постраждалих ушпиталили до 8-го опікового центру 2-ї міськлікарні.

 

Надзвичайну ситуацію прокоментували на підприємстві: «О 17.00 конвертер № 6 був планово зупинений після зливу плавки. За допомогою кисневої фурми виконали обдувку дна конвертера від залишків плавки.

 

О 19.15, під час підготовки конвертера № 6 до перефутерівки, відбувся непередбачуваний обвал частини футерівки агрегату з викидом полум’я з його горловини у бік тепловоза ТГМ-6Д, який стояв навпроти. Сталося загоряння тепловоза.

 

У результаті машиніст тепловоза залізничного цеху № 2 отримав термічні опіки рук, ніг та голови 2-3 ступеня (діагноз попередній). Працівник, який перебував поруч з тепловозом (міксеровий конвертерного цеху) отримав термічні опіки 1-2 ступеня спини і голови (попередній діагноз). Постраждалих ушпиталили в опікове відділення міської лікарні № 2, вони перебувають під контролем медиків. Наразі проводять розслідування нещасного випадку».

 

Про стан постраждалих нашим журналістам розповів завідуючий приймальним відділенням 2-ї міськлікарні Володимир Степанов.

 

«20 лютого приблизно о 20.00 швидка допомога доставила двох молодих людей, постраждалих в результаті займання на АМКР. Один з них перебуває в опіковому відділенні нашої лікарні в стані середньої тяжкості, іншого сьогодні транспортували в опіковий центр Дніпра. Не знаю точний відсоток обгорілого тіла, але при надходженні стан чоловіка був важкий", – пояснив  Володимир Степанов.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: