Обпалені війною: в 9-ти ПК міста триває проєкт «Кривий Ріг – місто-фортеця»
Маргарита Старовойт з 82-ї школи й досі здригається від згадки про початок війни. Всі два роки дівчина мешкає з родиною у місті. Каже, не змогла залишити близьких людей, рятуючись за кордон.
«В перші дні ми просто втекли до бабусі. Були в неї кілька тижнів. Потім знову повернулися. Мені було страшно, я так боялася за життя своїх рідних і своє. І не знала, що робити», - згадує Маргарита.
У Палаці культури «Південний» арт-інсталіцію відвідали вже більше ста чоловік: діти, дорослі, переселенці, рідні загиблих, - розповідає в.о.директора ПК Альона Алексанич.
«Найперше людей вражають історії загиблих героїв, працівників нашого Палацу, які із перших днів пішли захищати нас від ворожої навали. Надовго затримуються відвідувачі біля стендів з історіями переселенців, людей, які виходили з окупації. Багатьох вивозили – на тачках, візочках і вони не знали, що чекає їх надалі, чи залишаться в живих взагалі», - говорить пані Альона.
І у дорослих, і у дітей реакція на виставку практично однакова – сльози. У багатьох з них рідні на фронті, дехто вже загинув, - розповідають організатори інсталяції.
"До нас приходять різні люди, але безпомилково можна впізнати, кого з них війна торкнулася безпосередньо. Сьогодні, наприклад, була дівчинка, брат якої знаходиться у полоні. То куди б вона не глянула, одразу плаче", - ділиться завідувачка художнім відділом ПК «Карачуни» Марія Роговець.
Нагадаємо, арт-інсталяції в Палацах культури міста триватимуть до 24 лютого. Відвідати їх можна з 13-ї до 17-ї години.
«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»
«Кривий Ріг – місто-фортеця». В 9-ти Палацах культури сьогодні стартувала пам‘ятна арт-інсталяція
Сад розквітнув і чекає! Криворізький ботанічний сад відкрили для відвідувачів
У Тернівському районі висадили кущі спіреї японської