Обрали актора, який зіграє Кузьму Скрябіна у фільмі «Я, «Побєда» і Берлін»

ЦІКАВО
13.10.20 - 11:26

Нагадаємо, у Львові в день народження Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка) розпочалися зйомки стрічки за книгою музиканта «Я, «Побєда» і Берлін».

Стало відомо, хто зіграє головну роль у картині. Це Іван Бліндар – актор Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Івана Франка.

 

«Коли мене затвердили на роль Кузьми, я одночасно з неймовірною радістю відчув, яка це відповідальність», – прокоментував артист.

 

«Ми всі повинні розуміти, що Кузьма-герой – це не Андрій. Тому що є тільки один Андрій Кузьменко. А у нас це збірний образ. Адже кожен зараз пам’ятає «свого» Кузьму», - розповіла режисерка стрічки Ольга Ряшина.

 

«Я, «Побєда» і Берлін» - фільм за повістю Андрія Кузьменка. Події відбуваються на початку 90-х. Молодий музикант на прізвисько Кузьма купує старий автомобіль «Побєда» і відправляється на цій автівці у Берлін, де хоче обміняти її на «Mercedes». 

 

У дорогу він відправляється разом із другом, який планує продати у Німеччині старі радянські манекени. У Берліні Кузьма знайомиться з місцевим рок-музикантом, що підштовхує головного героя вперше вийти на зарубіжну сцену. Вся подорож сповнена кумедних колізій.

 

Джерело – сайт Нове українське кіно.

 

Фото на прев'ю з мережі Інтернет (сайт Наш Київ).

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: