Обрав долю - захищати Україну. На Криворіжжі провели у Вічність Героя Владислава Малиша

ЖАЛОБА
19.12.23 - 14:50

Сьогодні на Меморіалі Слави у Лозуватці проводжали в останню путь Владислава Малиша – бійця, для якого захист Батьківщини був більше ніж обов’язком – долею.

Владислав Малиш з дитинства міряв бути військовим. Хотів стояти на сторожі миру і спокою всіх українців, тож з 18 років доєднався до лав прикордонних військ. Служив на Закарпатті. Там створив власну родину та став батьком двох донечок.

 

Війна з російськими загарбниками почалася для Владислава ще у часи АТО, 2014-го. Боровся з ворогом віддано, отримав на Луганщині бойову нагороду «За мужність». У 2020 році разом із сім'єю переїхав до рідного села і служив у Криворізькому міжнародному аеропорту начальником кінологічного відділення прикордонної служби.

 

З перших днів повномасштабного вторгнення росії – знову на передовій.

«Владислав бив окупанта поблизу Кліщіївки на Бахмутському напрямку, - розповідає його сусідка та однокласниця Ганна. – Іноді ми переписувалися. Він з дитинства був дуже добрим, любив тварин. Спокійний, мрійливий, завжди радий допомогти. Ці якості й вплинули на його життя: став захисником цілої країни, кінологом прикордонної служби. Ми росли поряд… Як важко прийняти те, що трапилося», - жінка ледь стримує сльози.

Друг воїна Віктор каже: Владислав був справжнім товаришем – щирим, доброзичливим, ніколи не відмовляв, якщо потрібно було підставити дружнє плече.

«Говорив, що після школи відразу стане військовим. Так і вчинив. По-справжньому любив людей і Україну. Одне з останніх повідомлень від нього – про те, що він евакуює тіла загиблих побратимів… Дуже боляче таких людей втрачати…»

 

У січні Владислав мав святкувати 33-річчя. Але 8 грудня його життя обірвалося під час виконання бойового завдання на Донеччині. Вірний країні і її народові до кінця, наш Захисник віднині спочиває у рідній землі. Слава Герою!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: