Офіс «Я-Ветеран» обслужив вже 5 тисяч відвідувачів, а в Центрі "Віза" з'явився "Віртуальний адміністратор"

АКТУАЛЬНО
23.01.24 - 12:22

Офіс «Я-Ветеран» у Кривому Розі працює 8-й місяць. За цей період тут обслужили більше 5 тисяч ветеранів війни та членів їхніх сімей. Це простір, де можна максимально швидко й ефективно отримати послуги з різних сфер життєдіяльності міста. З січня у Візі з'явилися і нові корисні сервіси.

«Кожен ветеран зазвичай за одне звернення отримує у нас 2 і більше послуги, - розповідає Вероніка Ребренцова, начальниця відділу з обслуговування захисників та їхніх сімей. - Приймаємо без попереднього запису. Більшість наших відвідувачів – військові, які перебувають у відпустках, на лікуванні чи реабілітації. Їм треба оперативно вирішити чимало питань: оформлення пільг на ЖКГ, встановлення на квартирний облік, оновлення документів, отримання соціальної картки «Я-Ветеран», направлення на оздоровче плавання (нова послуга з грудня 2023 року)».  

 

Пенсійний фонд - у «Візі»

Центр Віза постійно розширює свої можливості, щоб наші захисники відчували всебічну підтримку. Так, двічі на тиждень (щовівторка та щочетверга) працівники Пенсійного фонду ведуть у «Візі» прийом, надають 15 видів послуг. Також відвідувачів офісу консультують юристи ДонДУВС.

 

«За минулий рік ми надали до пів мільйона адмінпослуг. Значно зросла кількість звернень щодо пошкодженого майна, оформлення соціальної допомоги, компенсацій за розміщення ВПО», - каже Людмила Зеленська, директорка департаменту адміністративних послуг, керівниця центру Віза.

 

Новий сервіс «Віртуальний адміністратор»

Оскільки консультації фахівців нерідко перериваються через повітряні тривоги, задля комфорту громадян із січня 2024 року у центрі Віза запровадили новий сервіс «Віртуальний адміністратор». Консультації тривають онлайн через відеозв’язок у Телеграм. На вебпорталі центру Віза в розділі «Послуги» є можливість зареєструватися на прийом до спеціалістів структурних підрозділів виконкому.

 

«Працюємо з 1 січня по вівторках у залі №3. Ведемо відеоконсультування з питань екології, архівних довідок, соціального захисту, служби у справах дітей. За потреби, цей спектр будемо розширювати. Вже були у нас перші звернення, тож запрошуємо в зручному форматі звертатись до нас», - розтлумачує Людмила Зеленська.

 

Військовий Дмитро Кулініч звернувся д офісу «Я-Ветеран», щоб оформити безкоштовне відвідування басейну.

 

«Хочу навчити свою дитину плавати. Тут все детально пояснюють, розповіли мені і про басейн, і про знижки на паливо. Рівнем обслуговування задоволений, всі фахівці ввічливі», - ділиться з нами військовослужбовець.

 

Нагадаємо, Офіс «Я - Ветеран» працює у Центрі адміністративних послуг «Віза» виконкому Криворізької міської ради на пл. Молодіжний, 1 щоденно з 08.00 до 15.30, крім вихідних. Можна звертатися безпосередньо до працівників Офісу, попереднього запису не потрібно. Але якщо виникли запитання, слід зателефонувати на гарячу лінію 0800-500-459. Віза постійно розширює діапазон послуг: у місті працює сервіс «Віза мобільна» - обслуговування на дому для 15 категорій населення, «Мобільний офіс муніципальних послуг», «Діджитал Віза».

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: