Олександр Вілкул провів онлайн-зустріч між молоддю Кривого Рогу та Фінляндії

ОСВІТА
27.01.23 - 15:32

Кривий Ріг продовжує налагоджувати співпрацю з європейськими партнерами для реалізації проєктів з розвитку освіти. Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул провів онлайн-зустріч між молоддю Кривого Рогу та Фінляндії у межах міжнародної співпраці. Під час зустрічі представники Кривого Рогу та фінського міста Еспоо обговорили напрямки співпраці та дружні стосунки.

Онлайн-зустріч відбулася у Криворізькому ліцеї №71 з поглибленим вивченням іноземних мов. Фінську сторону представили учні та вчителі старшої середньої школи Леппяваара з міста Еспоо. Обидві сторони презентували свої освітні заклади та поділилися особливостями освітніх процесів.

 

Вітаючи представників школи Леппяваара, Олександр Вілкул підкреслив: «Ми активно розвиваємо співпрацю з провідними містами Німеччини, Фінляндії, Південної Кореї, Польщі. Зокрема, це стосується розвитку освіти, створення умов для криворізької молоді для отримання якісних знань, а відповідно, і впевненості у власному майбутньому. У Кривому Розі є напрацювання, якими ми ділимося з нашими партнерами, що також дають нам кращі розробки. При цьому ми розуміємо, що якісна освіта - це не тільки знання, а й соціалізація, розширення кола спілкування молоді, в тому числі, з підлітками з інших країн. Під час такого спілкування, як сьогодні з Фінляндією, наша молодь фактично стає амбасадорами нашого міста, які напряму розповідають про те, який яскравий Кривий Ріг, і про те, якою ціною ми захистили його і не дали зруйнувати. Кривий Ріг і вся країна робить вся для того, щоб наблизити Перемогу, щоб діти спілкувалися не лише онлайн, а й спокійно могли їздити в гості одне до одного та спілкуватися особисто».

 

Директор школи Леппяваара Ісмо-Олаф К'ялдман зазначив, що він захоплюється Україною в її боротьбі за незалежність та сподівається на подальшу співпрацю і особисті зустрічі після закінчення війни.

 

Анастасія Ткаченко, вчителька англійської мови ліцею №71, зазначила: «Наші діти розповіли про участь у різних позашкільних активностях: у програмі Флекс - обмін учнів між США та Україною, у Малій академії наук, де наші діти посідають призові місця на всеукраїнському рівні, а також у волонтерській діяльності. Ми отримуємо емоційну та кваліфікаційну підтримку. Буде обмін уроками в 11-му класі за тематикою нашої програми, а за їхньою наші вчителі будуть проводити».

Активну участь у заході взяли 11-класники ліцею.

 

«Я вважаю таку співпрацю з країнами Європи дуже важливою як для нашої школи, так і для всієї України. Це дуже цінно для обміну досвідом, для інтернаціонального спілкування. Ми доводимо світу, що навіть під час війни можемо розвиватись», - каже ліцеїст Данило Рудяк.

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: