Оплата проїзду в один дотик: у Кривому Розі за проїзд у швидкісному трамваї тепер можна розрахуватися карткою

КОРИСНО
31.01.19 - 13:53 746

На станціях швидкісного трамваю в тестовому режимі запрацювала система оплати проїзду банківськими картками. Зчитувальні термінали встановлені на турнікетах. Оплата за новою системою відбувається моментально. Нова послуга доступна власникам карток MasterCard та Visa.

Наприкінці січня на станціях швидкісного запрацювали валідатори — зчитувальні пристрої для банківських карт. Ті, хто вже скористався новим сервісом, задоволені - ціна та ж, а економія часу відчутна. Поки що обладнання працює в тестовому режимі. Випробування триватимуть місяць.

 

«У нових правилах користування міським електротранспортом введено поняття електронний квиток і оплата банківською карткою. На тепер на станціях швидкісного трамвая й у вагонах триває встановлення обладнання для оплати. Упродовж місяця будуть налагоджувати устаткування, і наприкінці лютого жителі нашого міста, які користуються швидкісним трамваєм, зможуть сплатити проїзд банківською карткою, — розповідає заступник директора КП "Швидкісний трамвай" Іван Клименко.

 

Заплатити за лічені секунди, не стаючи в чергу за жетоном, зручно, - в один голос кажуть працівники швидкісного трамвая. Відтак переконані, що нова послуга набуде популярності серед пасажирів. Поки що головна мета — удосконалення роботи нової системи та досягнення абсолютної надійності зв’язку в роботі терміналів.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: