Ощадбанк скасував комісію за комунальні онлайн-платежі

      З 10 січня 2018 року клієнти Ощадбанку можуть оплачувати будь-які рахунки, зокрема й за житлово-комунальні послуги, у WEB- та mobile-банкінгу «Ощад 24/7» без жодних комісій, – повідомляє прес-служба банку.

     Зазначається, що здійснювати оплату товарів та послуг за реквізитами будь-якої компанії на рахунки, відкриті в українських банках, можливо з власного карткового або поточного рахунку, відкритого в Ощадбанку. Система передбачає створення шаблонів, а саме заповнення реквізитів лише один раз, і подальше їх використання для швидкої оплати. Крім того, можна створити платіжне доручення – регулярний автоматичний платіж, наприклад, щопонеділка або кожного 20-го числа.

     «Вже майже 2,4 млн клієнтів користуються одним з найкращих онлайн-банкінгів України – «Ощад 24/7». Протягом року проведено величезну роботу: впроваджено нові сервіси, вдосконалено користування системою та підвищено захист платіжних карток. Відтак, за рік маємо приріст у 1,2 млн користувачів. Основні послуги Ощадбанку доступні онлайн», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.