Особлива дата. Сьогодні - День пам’яті і скорботи за загиблими у Другій світовій війні

ПАМ'ЯТЬ
22.06.24 - 13:07

День пам’яті та скорботи. 22 червня залишило невиліковні рани у серцях усіх українців. Вогняним смерчем Друга світова війна двічі прокотилася нашими землями – руйнуючи, вбиваючи, спалюючи.

 

22 червня 1941 року, о 4-ій ранку, нацистська Німеччина напала на радянський союз, попри підписаний Договір про ненапад між Німеччиною і срср. Україна першою прийняла на себе руйнівний удар, який забрав життя мільйонів співвітчизників. Величезних втрат зазнала економіка країни.

 

Сьогодні – все та ж історична паралель, але ворог інший - росія. Нахабна і ненажерлива, кривава і підступна. І Україна знову стала полем битви за свою незалежність і свободу, власну землю і культуру, життя і майбутнє своїх дітей.

 

Сьогодні, згадуючи минуле, ми віддаємо  шану і повагу всім тим, хто пережив жахіття тієї війни і вшановуємо пам’ять тих, хто сьогодні віддав життя заради нашого майбутнього.

 

Ми віримо, знаємо і стоїмо на тому, що  ворог буде розбитий, а наша Перемога - незворотньою.  Україна перегорне чорну сторінку  історії, низько вклонившись своїм захисникам – мужнім синам і донькам, які не шкодуючи життя, зупинили ворога.    

 

А жорстокий каток геноциду повернеться до тих самих вбивць, які мріяли «Київ за 3 дні взяти».  

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: