Остання гастроль. У пам'ять Кузьми Скрябіна в Кривому Розі зняли кліп "Вітер"

ПАМ'ЯТЬ
15.08.19 - 15:35

Чотири роки тому життя українського співака Андрія Кузьменка обірвалося у ДТП поблизу Кривого Рогу. Відтоді місцеві шанувальники популярного співака влаштовують на його честь фестивалі, автопробіги та пам'ятні заходи.

«Вітер» - своєрідний гімн криворізького фестивалю, який вже вчетверте відбудеться у нашому місті.

 

Автор тексту цієї пісні – журналіст та літератор Олег Пономарьов. За зізнанням Олега, зворушливий вірш «народився» наступного ж дня після загибелі Андрія Кузьменка.

 

«Ідея була моя, слова мої, потім Геннадій Гребенюк написав прекрасну музику та чудово заспівав пісню. Вже є кліп, який знімав Олександр Задорожній. На акордеоні у нас завжди Володимир Куделя. Приїжджав і друг Кузьми, Лесик Турко. Йому дуже сподобалась пісня. Ми її вперше виконали на місці загибелі Кузьми», - розповів Олег Пономарьов.

 

Фестиваль пам'яті Кузьми розпочнеться цієї суботи о 17:00. Місце проведення незмінне - біля входу до Палацу молоді і студентів, в якому відбувся останній концерт Андрія.

 

Як ми писали, вшанують пам'ять Кузьми Скрябіна і традиційним автопробігом. У програмі - рух автоколони, покладання квітів до пам'ятника, запалення лампадок і молебень.

 

Місце збору автомобілістів - парковка ТРК «Victory Plaza» (вулиця Лермонтова, 37 в Центрально-Міському районі) . Початок о 10:00. Стартують шанувальники творчості музиканта о 10:30.

 

 

 

Фото торішнього фестивалю.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: