"Осторожно! Уже приняли в военный бобик трех парней". Реакція росіян на перші повістки

СОЦІУМ
21.09.22 - 12:48

"Часткова мобілізація" (чи могілізація) в рф вже стартувала. У мережі з'явилися перші реакції росіян на примусову службу заради імперських амбіцій путіна.

Відтепер "патріотичні росіяни" воюватимуть не на дивані, а безпосередньо в Україні, притому ще й безкоштовно. Cудячи з постів у мережах, це їх трохи бентежить.

 

"Мне страшно" відповів 41% опитуваних у телеграмі пропагандистки симоньян.

 

"Осторожно, по улице Ленина уже ходит патруль и выдает повестки, уже приняли трех парней в бобик", - діляться емоціями громадяни рф.

 

Тим часом, українці звернули увагу на оголошення від російського Автовазу, який має випустити 300 тисяч автомобілів "Лада". Саму таку кількість резервістів обіцяв призвати на службу шойгу. 

 

 

"Оголошення часткової мобілізації у РФ є фактичним визнанням того, що так звана "спецоперація" Путіна провалюється, - вважає голова Міноборони Британії Бен Воллес. - Порушення президентом Путіним власних обіцянок не мобілізувати частину свого населення та незаконна анексія частини України є визнанням того, що його вторгнення провалюється. Він і його міністр оборони відправили на смерть десятки тисяч своїх громадян, погано оснащених і погано керованих", - сказав Бен Воллес.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: