Освітні заклади Кривого Рогу: місто втілює програми тепломодернізації, здійснює капітальні ремонти

БЛАГОУСТРІЙ
27.01.21 - 10:32

Міський голова Костянтин Павлов учора провів виїзну робочу нараду в дитсадку №88 Довгинцівського району, де за останній час коштом міського бюджету відремонтували їдальню, музичну залу, встановили індивідуальні теплові пункти обігріву, замінили електроплити на сучасні. У дітей з’явилися можливості розважатися та всебічно розвиватися в ігрових лабіринтах, стрибати на батутах.

Завдяки участі у конкурсі «Громадський бюджет», у групах дитячого садочка встановлені рекуператори системи вентиляції та геліосистеми з використанням вакуумних міжсезонних колекторів для забезпечення садка теплою водою. Ця система дає можливість економити електроенергію та здійснювати подачу гарячої води протягом цілого року.

 

«Зручність і безпека дітей у школах і садках міста - базовий принцип роботи. Інновації - те, до чого треба прагнути і те, що я буду завжди підтримувати. Особливу увагу звертаємо на програми тепломодернізації, капітальні ремонти покрівель, місць загального користування, спортивних залів та майданчиків. А що стосується таких цікавих, креативних, а головне, корисних проєктів як система підігріву води в цьому садку або сенсорна кімната в 230-му, то вони завжди знайдуть підтримку, навіть в умовах украй непростого бюджету міста на цей рік (через карантин та інші чинники)», - зазначив міський голова Костянтин Павлов.

 

У міському бюджеті освітньої галузі на 2021 рік закладені кошти на 16 капремонтів. Майже в усіх закладах будуть проведені поточні ремонти. Також будуть втілювати проєкти-переможці конкурсу «Громадський бюджет 2021», спрямовані на благоустрій освітніх закладів, облаштування дитячих та спортивних майданчиків, модернізацію спортивних залів, осучаснення приміщень та класних кімнат.

 

«Ми вдячні місту за турботу і підтримку нашого садочка. Всі реалізовані проєкти дуже важливі для здоров’я, безпеки та комфортного перебування наших діток у садочку»,- сказала завідувачка дошкільним навчальним закладом №88 Алла Кузуб.

 

 

 

 

 

 

К. Павлов: Зручність і безпека дітей в школах і садках міста - базовий принцип роботи, інновації - те, до чого треба прагнути і те, що я буду завжди підтримувати

У Кривому Розі на утримання та розвиток освітньої галузі у 2021 році передбачається понад 3,3 млрд грн або 43% бюджету міста. З них майже 35 млн грн підуть на капітальні ремонти освітніх установ, реалізацію проєктів-переможців конкурсу «Громадський бюджет» в закладах освіти та придбання сучасного обладнання.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: