Отримати повторно. Хто має право на повторну виплату субсидії з 12 вересня?

КОРИСНО
08.08.19 - 13:44

Не всі субсидіанти вчасно можуть забрати свої гроші. Фахівці пояснюють: якщо це сталося через хворобу або інші причини, отримувачу субсидії можуть виплатити готівку за деякий час.

Для цього районні управління праці та соцзахисту щомісяця формують реєстр осіб, які потребують повторної виплати. В серпні такий реєстр складатимуть до 25 числа.

 

«Протягом опалюваного сезону готівкові гроші отримали близько 70-ти тисяч мешканців нашого міста, то десь близько 11-ти тисяч з деяких причин цього не зробили. Отже, на сьогоднішні «Ощадбанк» повернув ці кошти до Міністерства соцполітики, і починається їхня повторна виплата», - зазначила головний спеціаліст міського департаменту соціальної політики Марина Беркова.

 

Фахівці наголошують: не всі отримають субсидію повторно.

 

Кожен випадок буде ретельно розглянуто на предмет встановлення причини невчасного отримання живих коштів.

 

«Гроші будуть не бездумно перераховувати всім людям, кому їх не було виплачено. Управління соцзахисту кожен випадок буде розглядати індивідуально. На те, що люди не отримали кошти була об’єктивна причина: відсутність у місті на той час, або хвороба – кошти буде перераховано на особові рахунки до «Ощадбанку», - додала Марина Беркова.

 

У разі доведення поважної причини, субсидіанти, зазначені у серпневому реєстрі, зможуть повторно отримати субсидію після 12 вересня.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: