Отримайте медіастудію! Юні фотохудожники та відеооператори Кривого Рогу можуть позмагатися у конкурсі

КОНКУРС
16.09.19 - 15:30

Фотохудожники, відеооператори, журналісти, монтажери та редактори – вже зі шкільних лав. Це реально з медіастудією. За сучасно обладнані центри навчальні заклади міста можуть поборотися на Всеукраїнському конкурсі. Про це повідомили на сайті Дніпропетровської ОДА.

У комплекті медіастудії – монтажний комп’ютер із відповідним програмним забезпеченням, фотоапарат, вебкамера, студійне світло, цифровий диктофон, штатив, Wi-Fi роутер, студійний тканинний фон.

 

До конкурсу можуть долучитися заклади, які мають не менше одного року практичного досвіду в наповненні власних друкованих та онлайнвидань. Це школи, гімназії, ліцеї, профтехучилища, центри дитячої творчості, спортивні школи, молодіжні центри, дитячі бібліотеки, малі академії, оздоровчі заклади для дітей та молоді, різні студії.

 

Подати заявку необхідно до 11 жовтня. До неї слід додати згоду адміністрації закладу на участь у конкурсі, оформлену за встановленою формою. А ще – мотиваційний лист і приклади попередніх робіт.
Під час визначення кращих, журі враховуватиме інформативність заявки, креативність та оригінальність відеороботи, її відповідність визначеній темі.

 

Переможців оголосять 31 жовтня 2019 року.

 

Детальніше про умови за посиланням.

 

Фото з сайту Дніпропетровської ОДА.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: