О.Вілкул вручив атестати випускникам із Херсонщини. Де можна отримати документ?

ВАЖЛИВО
20.06.22 - 17:40

З 20 червня у Криворізькому природничо-науковому ліцеї стартував друк додатків та видача документів про освіту випускникам 9-х та 11-х класів Херсонської області. Місце видачі документів про освіту не буде змінюватися до деокупації Херсонської області. Якщо хтось не отримає документи, то вони зберігатимуться впродовж року в цьому ліцеї.

Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул сказав:

 

«Кривий Ріг вже став другою домівкою для багатьох переселенців із Херсонщини. В місті перебувають понад 30 тисяч вихідців із цього регіону. Зокрема тих, кому нема де жити, місто забезпечує місцями для проживання в школах, дитсадках та гуртожитках, організовує гаряче харчування та надає медичну й психологічну допомогу. А зараз ще організовує видачу свідоцтв про закінчення шкіл для випускників 9-х та 11-х класів із Херсонщини».

 

Криворізька військова адміністрація, окрім питань самого міста та фронту, займається питаннями відновлення життєдіяльності звільнених територій Херсонської області з боку Кривого Рогу.

 

"Це питання відновлення інфраструктури газу, електро- і водопостачання. Також займаємося і забезпеченням продуктами, питаннями медицини, відновленням правопорядку. Весь комплекс питань, що виникають, ми вирішуємо. До мене звернулося керівництво Херсонської обласної адміністрації, щоб ми допомогли у Кривому Розі видати атестати тим діткам, які закінчили школу в Херсонській області: як на окупованій території, так і на звільненій. Звичайно ж, ми відгукнулися на це прохання, як і на всі інші. Ми вже отримали 16,5 тисячі атестатів для юних херсонців і сьогодні розпочали видачу. Отримати цей атестат може або сама дитина, або родичі, або будь-хто за довіреністю. Ці атестати зберігатимуться у нас близько року. Серед херсонських випускників - багато медалістів. Сьогодні для мене була велика честь вручити дві золоті медалі двом дуже хорошим дівчатам. Усі випускники - великі молодці, я бажаю їм чудового майбутнього у нашій незалежній Україні! Продовжуємо разом працювати і продовжуємо надавати допомогу кожному, хто потребує», – сказав Олександр Вілкул.

 

Випускниця школи з Малої Олександрівки Вікторія Онищенко, яка здобула золоту медаль, сказала: «Я вірю, що все буде у нас добре, ми переможемо! А у планах у мене вступити до університету. Я дуже довго йду до цієї мети та вірю, що все вийде!»

 

Шановні батьки і випускники Херсонщини!

 

Отримати документи можна з 10:00 до 15:00 (понеділок-п’ятниця) у Криворізькому природничо-науковому ліцеї за адресою: м. Кривий Ріг, вул Володимира Великого, 32-А (Саксаганський район).

 

Отримати документи можуть:

 

випускник, один із батьків, інші законні представники, інші особи з довіреністю, посвідченою нотаріально або керівником підприємства, установи, організації, органу місцевого самоврядування. При собі мати посвідчення особи та документ з оцінюванням результатів навчання випускника.

 

ВАЖЛИВО‼  Визначено заклади освіти Херсонської області, уповноважені організувати видачу документів та додатків до них у Криворізькому природничо-науковому ліцеї, та відповідальні, до яких можна звертатися по телефону з таких питань: 

 

 

 Білокриницький опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів

Відповідальні за видачу документів для випускників м.Херсон та Херсонської територіальної громади: 

  •  Аліна Вікторівна 0509075838, Людмила Леонідівна 0687971573

 

 Великоолександрівська загальноосвітня школа I-III ступенів No1

Відповідальна за видачу документів для випускників для випускників Асканія Нова, Бериславської, Бехтерської, БілозерськоЇ, Борозенської, Великокопанівської, Великолепетиської, Великоолександрівської, Виноградівської, Верхньорогачицької, Таврійської територіальних громад

  • Анжеліка Олександрівна 0967284084

 

Давидивобрідська загальноосвітня школа I-III ступенів

відповідальна за видачу документів випускникам Високопільської, Генічеської, Голопристанської, Горностаївської, Дар’ївської, Чаплинської територіальних громад: 

  • Алла Анатоліївна 0975242741

 

Малоолександрівська загальноосвітня школа I-III ступенів

Випускникам Долматівської, Зеленопідської, Іванівської, Каланчацької, Калинівської, Каховської, Костянтинівської, Кочубеївської, Лазурненської,Любимівської, Милівської, Мирненської, Музиківської, Нижньосірогозької територіальних громад:

  • Алла Володимирівна 0675964384, 
  • Валерія Віталіївна 0965285249, 0957092124

 

 Трифонівська загальноосвітня школа I-III ступенів

Для випускників Новокаховської, Новомиколаївської, Нововоронцовської, Новоолександрівської, Новорайської, Новотроїцької, Олешківської, Присиваської,Рубанівської територіальних громад. 

  • Наталя Георгіївна 0971874102
  • Іванна Іванівна 0960424804

 

Високопільський ліцей Херсонської обласної ради

Для випускників Скадовської, Станіславської, Тавричанської,  Тягинської, Хрестівської, Чорнобаївської, Чулаківської, Ювілейної територіальних громад, Таврійського навчально-реабілітаційного центру ХОР, Старозбур'ївської спеціальної школи ХОР, Чорнобаївської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ХОР, КЗ "Навчально-виховний комплекс "Школа гуманітарної праці" ХОР, Генічеської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ХОР, Калинівської спеціальної школи ХОР,  Новокиївської спеціальної школи ХОР, Сиваської спеціальної школи ХОР, Херсонської спеціальної школи ХОР, Херсонського наукового ліцею ХОР, КЗ "Ольгівський науковий ліцей-інтернат" ХОР, Високопільського ліцею ХОР.

  • Людмила Анатоліївна 0974171827

 

Місце видачі документів про освіту не буде змінюватися до деокупації Херсонської області. Невидані документи зберігатимуться впродовж року. Додатково повідомляємо: для вступу у вищі навчальні заклади на території України достатньо знати серію та номер документу про освіту, який можна  отримати за вказаними телефонами.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»