Пам’яті Василя Циганкова. У Кривому Розі відбувся турнір з плавання серед підлітків

СПОРТ
10.05.19 - 15:11 520

У Палаці спорту «Молодість» стартував ювілейний, 20-ий відкритий турнір з плавання пам’яті Василя Циганкова. Змагалися хлопчики та дівчата віком 12-13 років. 

«У змаганнях беруть участь більше ніж 213 учасників. Це вихованці різних дитячо-юнацьких спортивних шкіл нашого міста. Змагання тривають протягом двох днів. Сьогодні і завтра – підбиття підсумків і нагородження переможців», – відзначила директор ДЮСШ №6 Олена Беліцька.

Юні спортсмени змагатимуться за символічні грошові призи у 300, 200 і 100 гривень. 

«Василь Євдокимович тривалий час працював головою Добровільного товариства сприяння армії, авіації і флоту. Він виховував та навчав молодь», – згадує заступник голови профкому ЦГЗК Валентин Бургильов.

Змагання проводять у двох вікових групах. Переможця та призерів визначають за сумою балів на двох дистанціях – особиста дистанція на 100 метрів і 100 метрів комплексного плавання.

«Нагородження проводитимуть у кожній віковій категорії і за стилями плавання – вільний стиль, брас, батерфляй, на спині. А також будуть проводити естафетне плавання, чотири по 50, вільний стиль і чотири по 50, комбіноване», – розповіла головний суддя турніру Валентина Платонова.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: