Панорамний Кривий Ріг. Завтра на залізничному вокзалі Києва відкриють унікальний виставковий комплекс

ПОДІЯ
13.11.19 - 14:27 238

Завтра в Києві, разом із виставкою Ukraine NOW, відкриється новий виставковий комплекс у будівлі Центрального залізничного вокзалу. Новий простір площею понад 3 тисячі кілометрів розмістили у приміщенні колишнього багажного відділення біля 14-ї колії.

Це мультимедійний проєкт, який «дозволить мандрувати Україною, не виходячи з Центрального залізничного вокзалу», зазначають в «Укрзалізниці».

 

«Виставка Ukraine NOW покликана розповісти про все найкраще, що є в Україні, та надихнути українців більше подорожувати. Центральний залізничний вокзал якнайкраще підходить для такої виставки, бо щодня саме сюди приїжджають та звідси від’їжджають тисячі пасажирів», – упевнений голова залізничної компанії Євген Кравцов.

 

Відвідувачі заходу можуть помилуватися унікальними експонатами та інсталяціями: пейзажами, запахами степу і шумом моря; стіною з бурштину, інсталяцією з блискучого антрациту та побудованим тунелем кохання; останнім портретом Казимира Малевича та скульптурами Олександра Архипенка; унікальною абеткою Георгія Нарбута та мазанкою, на стінах якої зображені роботи Поліни Райко; рожевим вагоном, у якому звучать сни та мрії, віртуальною реальністю, в якій ви можете літати над Батьківщиною, гуляти відновленим Невицьким замком та зсередини розгледіти дев’ятку – найпотужнішу доменну піч у Європі.

 

Однією з родзинок виставки буде куб, всередині якого – панорама промислового Кривого Рогу авторства фотографа Ігоря Квочки.

 

Усі кошти від продажу квитків на захід підуть на соціальні проєкти «Укрзалізниці». Для дітей до 12-ти років, пенсіонерів, учасників бойових дій перегляд безкоштовний, за наявності посвідчення.

 

Виставка триватиме з 14 листопада по 29 грудня.

 

Фото - Ігоря Квочки.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»