Парамжит Калон пішов із керівних постів групи Арселор. Новий очільник криворізького заводу - Мауро Лонгобардо

ОФІЦІЙНО
13.12.19 - 12:07

Сьогодні було опублікуване офіційне звернення генерального директора "АрселорМіттал Кривий Ріг" Парамжита Калона, який заявив, що йде з обох своїх керівних  посад.

"Для мене, дійсно, було честю бути вашим керівником в якості генерального директора "АрселорМіттал Кривий Ріг" протягом 5 років і гендиректора "АрселорМіттал СНД" протягом 4 років, - йдеться в повідомленні. - До кінця цього місяця я покину всі керівні пости в групі "АрселорМіттал". Разом ми досягли дуже багато, вивівши "АрселорМіттал Кривий Ріг" на стійке виробництво 6,5 мільйона тонн твердої сталі та 11 мільйонів тонн залізорудного концентрату.

 

Я впевнений, що такий рівень виробництва збережеться і в майбутньому.

 

Представляю вам мого наступника - Віджая Гойала, віцепрезидента АМКР, який після мене обійме посаду гендиректора "АрселорМіттал СНД".

 

Під керівництвом Віджая буде працювати Мауро Лонгобардо, який посяде пост генерального директора "АрселлорМіттал Кривий Ріг".

 

До цих пір Мауро обіймав посаду генерального директора ArselorMittal Tubular Produckts Jubail.

 

Віджай Гойал керуватиме дистанційно, з Люксембурга, а Мауро працюватиме в Кривому Розі.

 

Обом бажаю удачі і успіхів у продовженні традицій стабільної і результативної роботи!"

 

Про Мауро Лонгобардо відомо, що він італієць, працював операційним директором "Інтерпайп" у Дніпрі та генеральним директором ArselorMittal Tubular Produckts Jubail.

 

 

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»