Партію пікапів, квадроциклів, БпЛА, зарядних станцій відправили криворіжці захисникам

ВІЙСЬКОВІ
07.04.26 - 15:49

Чергову велику партію пікапів, квадроциклів, БпЛА, зарядних станцій та багато іншого відправили на фронт нашим героїчним захисникам. Допомогу на суму 31,7 млн ​​грн (415 тисяч грн. - приватні кошти, спрямовані через Фонд "Набат Кривий Ріг") передали десантникам, штурмовикам, нацгвардійцям, танкістам та іншим підрозділам – бійцям 20 військових частин.

Армійці отримали 15 нових пікапів, 10 квадроциклів, 10 безпілотників Інтерцептор нічної комплектації, 10 евакуаційних візків та 20 дизельних генераторів. Крім того, захисники отримали від Кривого Рогу необхідну техніку та приладдя: 89 одиниць меблів, 13 зарядних станцій, інверторів та обігрівачів, 10 відеокамер, 8 одиниць офісної техніки, автомобільні шини та канцелярські товари.

 

«Хочу сказати слова подяки за те, що ви п'ятий рік бороните державу, - відзначив голова Ради оборони Олександр Вілкул. - Багато з ким, хто у цьому строю, я знайомий із 2014-го і з 2022-го року. Всі ми пам'ятаємо, як війна була вже неподалік вказівника «Кривий Ріг» з боку Інгульця. Я пам'ятаю, як було важко. Кривий Ріг завжди буде поруч зі своїми Героями. Кривий Ріг залишається одним із лідерів з допомоги ЗСУ серед інших міст. Від початку війни - вже понад 3 млрд. 373 млн. грн для понад 270 частин. Працюємо далі».

 

Денис Нохрін, командир 21-ї окремої бригади Нацгвардії подякував криворіжцям за потужну підтримку, яка надходить з перших днів війни.

 

«Допомагаєте військовим не збавляючи темпів, чи це десантно-штурмові війська, чи національна гвардія, чи морська піхота. Місто швидко реагує на наші потреби», - підкреслив Денис Нохрін.

 

Командир 16-ї окремої бригади підтримки Олександр Купчук вручив Олександру Вілкулу нагороду і подякував «за плідну працю для нашої держави і Збройних Сил». 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: