Перекриємо дорогу! На Дніпропетровщині протестують проти нового районування

СОЦІУМ
27.07.20 - 9:58

Жителі Петропавлівського та Межівського районів та міста Першотравенська вийшли на протест, - повідомляє Радіо Свобода.

«Як бабусі в пенсійний фонд тепер доїхати? З трьома пересадками, та чи й доїдеш, – каже житель Петропавлівки Анатолій. - Між селищем Петропавлівка, районним центром Петропавлівського району, який існував досі, і містом Синельниковим, яке має стати райцентром «укрупненого» району після реформи, – майже 100 кілометрів. По добрій дорозі автівкою – це менш ніж дві години їзди. Але трас між двома населеними пунктами немає, так само, як й автобусного чи залізничного сполучення». 

 

 

 

Мітингувальники невдоволені віднесенням їхніх населених пунктів до новостворюваного району з центром в Синельниковому, з яким вони, як кажуть, не пов’язані ані економікою, ані інфраструктурою. Мешканці вже провели попереджувальний протест під облрадою і заявляють: якщо до їхньої думки не дослухаються, найближчим часом перекриють одну з загальнодержавних трас.

 

 

 

 

Минулого тижня Петропавлівська та Межівська районні ради на своїх сесіях ухвалили звернення до депутатів парламенту з вимогою скасувати їхнє підпорядкування Синельниковому й перевести до Павлограда. До них приєднався і Першотравенськ: там про невдоволення районуванням заявили в міській раді, її виконкомі і громадській раді при мерії. Біля міськради 23 липня провели акцію протесту, на якій зібрались близько 40 людей з плакатами. 

 

 

Як ми писали раніше, Дніпропетровщину мають поділити на 7 нових районів, замість 22-х. 

 

 

Фото з сайту Радіо Свобода.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: