"Переляк отримали добрячий". Біля пошкоджених будинків у Довгинцівському районі прибирають скло

ВАЖЛИВО
02.04.24 - 10:03

Жителі будинків у Довгинцівському районі, де вибуховою хвилею повиносило вікна, діляться пережитим, потроху оговтуються та прибирають свої оселі. На місці працюють комунальники.

 

У будинку Віктора Анатолійовича вибило скло в під‘їзді на 5-му поверсі. У сусідів, каже, справи набагато гірші.

 

«Як жахнуло ввечері, ми навіть не зрозуміли, звідкіля вибухова хвиля пішла. Заграва світилася і з цього боку будинку, і позаду. Є квартири, в яких повністю повибивало скло. Зараз двірники його прибирають. Переляк отримали всі добрячий», - розповідає чоловік.

 

Ще одна мешканка будинку Світлана вечері була не вдома, а в гостях у подруги. Вибух жінки почули, але вирішили, він десь в іншому місці, на Мудрьоній. Аж тут зателефонували знайомі і назвали адресу прильоту.

 

«Все, кажу, викликай швиденько таксі, їдемо. Приїхали, а тут всі вікна у під‘їзді потрощені: як вибухова хвиля йшла, так і зачепила.  Мої вікна вціліли, хоча й старі, бо на той  бік виходять. А пластикові стоять у коридорі – не встигла ще поставити», - розводить руками пані Світлана.

 

Нагадаємо, ракетним ударом у місті пошкодило 10 будинків. Легко поранена 42-річна жінка, їй надали допомогу. Сьогодні вранці на допомогу постраждалим відкрито штаб по вул Романа Рибалка, 1а (Кокчетавська).

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: