Перемога нашого летовища на Аероконгресі. До Кривого Рогу літатимуть Боїнги

     Спільна системна робота, спрямована на розвиток інфраструктури, дала черговий позитивний результат для мешканців та гостей нашого міста, - заявив заступник міського голови Олександр Катриченко.

У жовтні проходив 4-й міжнародний авіаційний форум «АЕРОКОНГРЕС-2017» у Вінниці, організований за ініціативи керівництва Асоціації аеропортів України та цивільної авіації, керівництва Ради аеропортів Європи, серед підприємств авіаційної галузі, туристичної індустрії, консалтингових і хенділгових компаній.

КП «Міжнародний аеропорт Кривий Ріг» став переможцем серед аеропортів України у номінації «Аеропорт - 2017. Успішний старт». Наше летовище нагородили грамотою та кубком Асоціації аеропортів України цивільної авіації.

Це висока нагорода для авіаторів. Завдяки всього лише одному успішному кроку, в аеропорту відновилася життєдіяльність. Він став привабливий і для пасажирів, і для туроператорів.

Показники пасажиропотоку збільшені в 42 рази.

У грудні 2017 року придбане обладнання, необхідне для прийняття на нашому летовищі Боїнгів.

Зараз проводиться реконструкція аеровокзального і готельного комплексів, збудована стоянка з відеоспостереженням на 25 паркувальних місць.
Вже є чим пишатися, але й є над чим працювати.