Перевірка перевізників у Кривому Розі: поліціянти виявили більше 70 порушників

Згідно з державним розпорядженням, 21 липня на українських трасах відбуваються посилені заходи контролю пасажирських перевезень. У Кривому Розі такі рейди розпочались з початку тижня. Укртрансбезпека області разом з патрульною поліцією міста виявляє порушення та складає адміністративні акти.

Спільно з національною поліцією представники Укртрансбезпеки сьогодні провели рейд в районі автовокзалу.

Перевіряли автоперевізників, що працюють на приміських та міжміських маршрутах. Здійснювали перевірку технічного стану пасажирських автівок, та наявності відповідних документів у водіїв. Передумовами цьому стали дві резонансні ДТП з загиблими у Миколаївській та Житомирській області.

«Здійснюється контроль автобусів, легкових автомобілів на замовлення, які виконують пасажирські перевезення до місць відпочинку. Здебільшого це порушення авто перевізниками, допускаються порушення режиму праці відпочинку, водії керують понад норму, або відпочивали малий час, також перевіряється технічний стан, перевіряється документації на право здійснення такого виду перевезень», - зазначив головний спеціаліст управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області Олександр Зінченко.

Порушень, хоч і не дуже серйозних, але знаходять чимало. На порушників складають адміністративні акти. Каратимуть як власне водіїв, так і посадових осіб підприємств, що займаються перевезеннями.

«На сьогоднішній день складено більш ніж 20 актів щодо порушень правил надання послуг з перевезення пасажирів за що водії притягнуті до адмінвідповідальності. Також у подальшому будуть притягуватись до відповідальності посадові особи, які здійснили випуск транспортних засобів на лінію, які мали технічні несправності», - сказав інспектор відділу безпеки дорожнього руху полку патрульної поліції Кривого Рогу Юрій Пасічник.

Перевіряючі наголошують: якщо автоперевізник порушує правила перевезення, мешканці міста мають право звертатися зі скаргами до міського управління транспорту і зв’язку.

Усього з 21 - липня інспектори перевірили понад 250 транспортних засобів та склали більше 70 адміністративних актів.