Петиція до Верховної Ради за легалізацію медичної марихуани зібрала 25 тисяч підписів

ЗДОРОВ'Я
13.03.19 - 10:45

Петиція з вимогою легалізувати використання канабісу в медичних і наукових цілях набрала необхідну кількість голосів для її розгляду комітетом парламенту. — Громадське.

Автори петиції вимагають законодавчо врегулювати доступ пацієнтів до препаратів із канабісу під час лікування хронічного болю та низки інших хвороб, у тому числі хвороби Альцгеймера, Паркінсона, втрати ваги під час СНІДу, а також різних форм склерозу та інших важких хвороб.

 

Парламентарів закликали шляхом зміни законодавства створити належні умови для повноцінного застосування рослин у медичній та науковій діяльності, у тому числі з метою розробки, клінічних досліджень та державної реєстрації лікарських засобів чи протоколів лікування, що передбачають використання продуктів із вмістом канабіноїдів.

 

Також петиція вимагає врегулювати питання легального обігу продуктів, що містять канабіноїди, у тому числі хворими особами.

 

Підписантами петиції виступили низка українських правозахисних громадських організацій, зокрема «Українська Асоціація Медичного Канабісу», БФ «Діти з гемофілією», БФ «Пацієнти України» та інші.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: