Петиція. Криворіжець Валерій Левін заслуговує на звання Героя України (посмертно)

ПАМ'ЯТЬ
17.12.23 - 13:15

Рідні полеглого криворізького воїна Валерія Левіна просять президента присвоїти йому звання Героя України (посмертно). Петицію зареєстрував батько бійця, Олександр Васильович. Він розповів героїчну історію загибелі сина в боротьбі з ворогом.

На військову службу Валерія призвали 25 березня 2022 року. Служив помічником начальника військового наряду (кулеметником) 2-го патрульного батальйону. За рік став стрільцем-радіотелефоністом 1-го стрілецького батальйону.

24 серпня 2023 року, разом з іншими військовослужбовцями свого підрозділу, Валерій потрапив під артилерійський, мінометний та танковий обстріли в с. Урожайне на Донеччині. Прикриваючи собою відступ 21-го побратима, Левін отримав вибухову травму та тяжкі уламкові поранення. Валерія намагались евакуювати, але росіяни задіяли дрони-камікадзе. Від тяжких поранень солдат помер.

 

«Валерій був заслуженим майстром спорту з самбо-дзюдо, неодноразово захищав честь своєї країни на міжнародній арені, займав переможні місця і звеличував імʼя України у світі. Так само добровільно пішов на захист Батьківщини, проявляв мужність у боротьбі. І до останнього подиху не боявся ціною свого життя врятувати побратимів. Валерій заслуговує на найвищу нагороду - Герой України (посмертно)», - переконаний батько, Олександр Левін.

 

У полеглого солдата залишилися дружина й донька. Віддати свій голос за присвоєння високого звання нашому землякові можна тут.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: