Петиція "Всі маршрутки - до 22.30": перевізників зобов'яжуть подовжити роботу маршруток у Кривому Розі у вечірні години

      У міськвиконкомі відбулося друге засідання робочої групи з розгляду петиції криворіжця Владислава Бащука "Всі маршрутки - до 22.30!"

Після тривалих і напружених перемовин з перевізниками, на засіданні ухвалили такі рішення:

1) перевізникам, які обслуговують маршрути, підготувати перелік маршрутів і час відправлення маршрутних таксі, роботу яких можна організувати до більш пізнього часу, з 20.00. до 22.30,

2) відділу транспорту забезпечити інформування жителів міста про роботу маршрутних таксі у вечірні години (після 20.00.) через засоби масової інформації, в тому числі через інтернет-сайти новин;

3) перевізникам забезпечити інформування своїх пасажирів про виконання вечірніх рейсів (після 20.00) за допомогою оголошень в салонах маршрутних таксі.

"Засідання робочої групи проходило в нервовій і напруженій атмосфері, діалог з перевізниками раз у раз переростав в агресивну й емоційну площину, - коментує президент Всеукраїнського товариства сприяння розвитку пасажирського транспорту Андрій Заславський.-  Як і раніше, з боку перевізників звучали слова: "Не лізьте не в свою справу!", "Купіть собі маршрутки і працюйте самі!", "Настане зима - транспорт взагалі стане!", "Не вчіть нас, як нам треба працювати! ", і подібні абсурдні образи, висловлені на емоціях. Хочеться нагадати шановним перевізникам, що транспорт повинен працювати так, як це потрібно місту, жителям багатотисячного Кривбасу! А те, що люди справедливо вимагають дістатися додому або на роботу й пізно ввечері - це абсолютно нормальна і законна вимога, нічого надзвичайного або фантастичного тут немає".

Перевізники не змогли надати докладний список і похвилинний графік відправлення у вечірні години маршрутів, робота яких необхідна місту у вечірні години (після 20.00.)

Автор петиції Владислав Бащук запропонував провести виїзні засідання робочої групи безпосередньо на маршрутах у вечірні години, щоб на власні очі переконатися в тому, що транспорту на вулицях міста немає.

Звучали пропозиції зробити виміри пасажиропотоків на маршрутах у вечірній час, щоб визначити, де вечірні рейси найбільше потрібні.