Під час ревізії «Криворізької теплоцентралі» дніпровські аудитори виявили втрат на суму 825 тисяч гривень

ВАЖЛИВО
14.12.18 - 13:12

Дніпровські аудитори виявили втрат на суму 825 тисяч гривень під час ревізії АТ «Криворізька теплоцентраль», - повідомляє Східний офіс Державної аудитслужби.

Відповідно до звернення Фонду державного майна України, фахівці провели планову ревізію фінансово-господарської діяльності «Криворізької теплоцентралі» за період з 01.07.2015 по 30.06.2018.

"Під час контрольного заходу виявили фінансові порушення, які призвели до втрат ресурсів на суму майже 825 тис. грн.

Товариство безпідставно покрило витрати сторонньої юридичної особи (КП «Кривбасводоканал») на суму майже 531 тис. грн за послуги з обслуговування та ремонту насосного обладнання холодного водопостачання, технічного обслуговування підвищувальних насосів холодної води.

Крім того, теплоцентраль отримала зайвих 223 тис. грн коштів субвенції з загального фонду державного бюджету, позаяк не виключила із фактичної собівартості витрат вартість зворотних відходів.

Також АТ «Криворізька теплоцентраль» за завищеною вартістю оплатило ремонтно-будівельні роботи, безпідставно покрило витрати фізичної особи.

Матеріали ревізії передано до слідчого управління Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області", - йдеться в повідомленні Державної аудитслужби.

Загалом, від початку цього року фахівці Східного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 44,5 млн грн.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: