Під Кліщіївкою ворог обірвав життя криворізького воїна Владислава Дюрінського

ЖАЛОБА
28.11.23 - 9:45

19 листопада поблизу Кліщіївки Донецької області в бою з агресором загинув криворізький воїн Владислав Дюрінський. Наш земляк був призваний на військову службу в лютому 2023 року, служив командиром відділення мінометної батареї в 93-й ОМБр "Холодний Яр". Боєць «Дюрик» боронив свою країну до останнього подиху.

До війни Владислав працював слюсарем-ремонтником у сортопрокатному цеху № 1 «АрселорМіттал Кривий Ріг», - повідомили на підприємстві.

 

«Він працював у нас недовго, – розповідає майстер з ремонту устаткування СПЦ-1 Євгеній Попов. – Але встиг себе показати сумлінним працівником. Справа ремонту прокатного устаткування була новою для Владислава. Роботи він не цурався, наполегливо вчився, був спокійним, дисциплінованим. З таким підходом до справи з часом з нього вийшов би хороший фахівець. Почалася війна, і частина людей була вимушено тимчасово виведена на 2/3. Серед них і Владислав Дюрінський. А потім він був мобілізований. Нещодавно надійшла страшна звістка про його загибель. Такі молоді, серйозні люди дуже потрібні».

 

У загиблого воїна залишилися мама Ірина Володимирівна та сестра Юлія.

 

Вічна пам'ять і слава Герою! Безмежно вдячні за захист України!

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: