Підготовка до ЗНО в сучасних умовах: у 68-ій криворізькій школі запрацював лінгафонний кабінет

ОСВІТА
03.01.19 - 11:05

Відтепер у 68-ій школі працює лінгафонний кабінет. Це важлива перевага при підготовці до тестування з англійської мови, адже з минулого року аудіювання є складовою ЗНО. У кабінеті навчатимуться учні - від наймолодших до старшокласників. В аудиторії є всі необхідні ґаджети. Відповідно до вимог нової української школи, у кабінеті є зона відпочинку, де учні зможуть перепочити від навантаження. Такого оновлення з нетерпінням чекали і школярі, і вчителі. 

Новий кабінет англійської мови - фантастична можливість навчатися і покращувати знання іноземної з допомогою сучасних технологій, кажуть педагоги 68-ї школи.

Самі ж діти впевнені - у лінгафонному кабінеті їм легше даватиметься розуміння англійської на слух.
 

Аби привітати педагогів і учнів з технологічною новинкою, до школи завітало чимало гостей, серед яких - представники волонтерського руху Корпусу миру США в Україні.
 

«Атмосфера у кабінеті дуже приємна і нагадує мені кабінети в Америці, але це краще, ніж ми мали у старшій школі для вивчення іноземної мови. Якість уроків у моїй школі більшою мірою залежала від викладача та його методики, яка не завжди була ідеальною. У нас також був доступ до смартбордів, проекторів, але у цьому класі діти мають ще й навушники, і це чудово! Я з нетерпінням очікуватиму, як це обладнання допоможе учням досягти більших успіхів», - розповіла волонтерка Корпусу миру США в Україні Вероніка Ріос.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: