Підключаємо підприємства до нашої боротьби: «Криворіжгаз» передав медикам засоби захисту на півмільйона гривень, - Олександр Вілкул

БЛАГОДІЙНІСТЬ
30.03.20 - 18:27

Підключаємо підприємства до нашої боротьби: компанія «Криворіжгаз» передала медикам засоби індивідуального захисту на майже півмільйона гривень, - Олександр Вілкул.

5 тисяч респіраторів TFM220, 700 захисних поліпропіленових комбінезонів, більше 3000 медичних рукавичок і інші засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) поповнять, в тому числі, і наявний запас засобів криворізької інфекційної лікарні.

 

Саме вона, як одна з двох основних опорних лікарень, визначених областю на Дніпропетровщині, сьогодні приймає хворих на коронавірус.

 

Також ЗІЗ будуть розподілені між Швидкою допомогою, лікарнями №7, 8 і 11, які визначені як резервні на випадок поширення коронавірусу, але зараз хворих на COVID-19 не приймають, а також між іншими лікарнями Кривого Рогу.

 

«Лікарі інфекційної лікарні, як і інші медики, - зараз на передовій боротьби з епідемією. Все необхідне обладнання в лікарні перевірене і працює. Місто робить все можливе для максимального забезпечення медиків - на сьогодні запас є. Також ми допомогли лікарні з забезпеченням транспортом - Фондом «Українська перспектива» лікарні передано мікроавтобус. Спасибі всім, хто також допомагає - з підвозом лікарів, додатковим гарячим харчуванням, засобами захисту. Будь-яка допомога зараз важлива, бо ми розуміємо - кількість хворих прогнозовано буде рости», - сказав Олександр Вілкул.

 

Медикам, силовикам і комунальним службам міста вже видані понад 61 000 масок. Волонтери Фонду «Українська перспектива» видали понад 10 000 наборів із засобами захисту найбільш соціально незахищеним категоріям криворіжців. За кошти Фонду закуплено вже 85 300 масок і 54 000 рукавичок.

 

У свою чергу, компанія «Криворіжгаз» придбала засобів захисту для лікарів Кривого Рогу і Криворізького району на суму понад 480 тисяч гривень.

Також у "Криворіжгазі" повідомили, що допомагають Криворізькій сільській лікарні з підвезенням медичного персоналу на робочі місця. Адже лікарня знаходиться за містом і з введенням карантину дістатися до роботи лікарям стало складно.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: